Echelon Ramp bir Ada Nokta Metal kuruluşudur.

Echelon Ramp bir Ada Nokta Metal kuruluşudur. ECHELON RAMP

Profesyonel işçilik anlayışımız ile müşteri önceliklerini dikkate alarak ürettiğimiz kaliteli, hafif ve sağlam ürünlerimizle ECHELON RAMP olarak hizmet vermekteyiz.

ECHELON RAMP

2009 yılında kurulmuş olan firmamız üretim sektöründe bulunduğu süre boyunca edindiği her türlü tecrübe ve bilgiyi; mühendislik hizmetleri, tasarım ve kaynaklı imalat teknolojisi ile destekleyerek üretim ve satış gerçekleştirmektedir.

Fabrikamızda kullanmış olduğumuz makine parkuru ve malzeme teminiyle, 3800 m2 kapalı ve 400 m2 açık kullanım alanımız ile çözüm ortağınız olarak her türlü ihtiyaçlarınızda sizlerin hizmetinizdeyiz.

Günden güne ilerleyen teknoloji ile değişen yeniliklere ayak uydurarak; sektörün öncüsü olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Kurulduğumuz andan bu yana, yenilikleri ve yaratıcılığı göz ardı etmeden, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızda süreklilik sağlamayı hedeflemekteyiz.

Toplum ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olarak, müşterilerimizin taleplerini bu doğrultuda değerlendirmek, yönlendirmek en önemli ilkelerimizden biridir. ISO 9001-2008 / TS-EN ISO 3834-2 ve EN 15085-2 kalite sertifikalarıyla müşteri memnuniyetini esas alan ve müşteri ihtiyaçları dahilinde kendini geliştiren ECHELON olarak sizlerle çalışmaktan gurur duyacağız.

Tüm üretim ve tasarım işlemlerimizi kaliteden ödün vermeyerek ve takım ruhunu benimseyerek gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Sürekli gelişim göstererek ilkleri başarmak, bu yoldaki en büyük motivasyon kaynaklarımızın başında gelmektedir.

HAFİF VE SAĞLAM!